Rozmawianki – jak decydować o tym, co właściwe i znaleźć odwagę, by to zrobić

Doskonale Cię rozumiem.

Potrzebujesz gwarancji rezultatu.

Nie dam Ci jej.

Rozmawianki to nie jest forma terapii, coachingu ani doradztwa. To raczej laboratorium, w którym uczymy się krytycznego myślenia i zmieniamy perspektywy, by wiedzieć:

  • czy cel, jaki sobie stawiasz, jest właściwy;
  • czy rozpoznajesz wszystkie niewiadome,
  • co zrobić dalej i czy na pewno ta droga jest dla Ciebie fascynująca.

Ale ten rezultat może być dla Ciebie niespodzianką. Może się okazać, że to będzie coś zupełnie innego niż myślisz. To jest element zaskoczenia.

Potrzebujesz też kogoś kto Cię rozumie. Ale kto czuje się na tyle komfortowo, by powiedzieć Ci prawdę. By usłyszeć, kiedy oszukujesz samego siebie/ samą siebie. Kiedy uciekasz przed odpowiedzią. I kiedy mówisz coś, co nie ma potwierdzenia w rzeczywistości. Potrzebujesz tego.

 

ALE JA MAM SWOJEGO COACHA

 

Rozmawianki to nie jest proces coachingowy, ani terapeutyczny ani doradczy.

Kiedy pierwszy raz projektowałam w myślach to miejsce, myślałam o tym jak o oazie, która przyjmuje zmęczonych, czasem nieco zagubionych podróżnych. Oferuje schron, towarzystwo, wiedzę lokalną i kierunek. To nie jest klinika. Nie ma lekarzy. Nie ma pacjentów. Są tylko goście. I zaangażowana rozmowa o tym co się dzieje, co należy zrobić i co to znaczy dla Ciebie.

 

ALE JA MAM SIEBIE

 

Możesz również zrobić to samodzielnie. Zapraszam do pobrania ebooka – znajdziesz tam odpowiednie kroki.

Ale w większości przypadków, to nie wyjdzie. Nie umiemy być szczerzy ze sobą i nie umiemy się ze sobą konfrontować. Potrzebujemy sparing partnera, który prosto z mostu powie nam jak jest.

 

BĘDĘ TWOIM SPARING PARTNEREM

 

 

Podczas godzinnej sesji,  podejmiesz decyzje:

  • czy cel, jaki sobie stawiasz, jest właściwy;
  • czy rozpoznajesz wszystkie niewiadome,
  • co zrobić dalej i czy na pewno ta droga jest dla Ciebie fascynująca.

Po sesji natychmiast przystąpisz do działania, od zaraz, od pierwszej chwili kiedy skończymy.

 

CO MÓWIĄ INNI

 

„Zwróciłaś mi uwagę na zupełnie inne rzeczy, niż te o których myślałam, że były ważne”

„Pierwszy raz czuję, że robię coś z siebie, dla siebie. Pozwoliłaś mi to robić”

„Nigdy o tym nie myślałem z tej perspektywy. Ale teraz gdy to omówiliśmy, rzeczywiście to widzę. I to jest takie proste!”

 

SKĄD TO SIĘ WZIĘŁO?

 

Od 10 lat pracuje nad procesami aktywacji marek. 70% tych procesów nigdy się nie skończyło. Gdzieś po drodze klient stwierdzał, że jednak chce czegoś innego. Albo w ogóle porzuca biznes. Myślę, że lepiej jest, gdy takie dylematy załatwimy na początku i gdy to kosztuje mniej niż średnio 5 000,00 zł netto.

I JESZCZE SKĄD?

 

Niedawno usiadł naprzeciwko mnie klient i powiedział:

„wiesz, nie żałuję tego procesu. Dał mi tak wiele wiedzy o sobie i zrozumienia. Wiele się nauczyłem”.

Cieszę się z nim.

Jednak ja żałuję. Żałuję Jego i swojego czasu.

Żałuję czasu kogoś, kto decyduje rzucić na 4 roku studia, bo nie są dla niego. Żałuję czasu kogoś, kto decyduje, że to nie dla niego dopiero po całym procesie, energii w niego włożonej.

Nie zrozum mnie źle. Czasem potrzebujemy tego czasu i procesu. Ale podejmujmy to ryzyko dopiero jak sprawdzimy wszystkimi innymi metodami, że to jest dobra decyzja. Jest cienka granica między nadmiernym analizowaniem, a podejmowaniem świadomej decyzji, która jest dobra dla Ciebie. Ale jeśli to drugie trwa godzinę, to moim zdaniem warto.

Lata temu chciałabym mieć kogoś kto mnie skonfrontuje z moimi celami, problemami i pragnieniami. Zamiast coacha, który mi pomoże je rozwiązać i osiągnąć.

Zbyt często pytamy: jak coś zmienić, zamiast: co to dla mnie znaczy? co mi to mówi? dlaczego to się pojawia w moim życiu?

 

Stać Cię na chwilę filozofii, od której będzie zależał czas Twojego życia.

 

Umów się ze mną na pierwszą rozmawiankę
GRATISOWO.

Przejdź do kalendarza i wybierz odpowiednią dla Ciebie datę.
Możemy się spotkać na żywo w Łodzi lub porozmawiać przez Skype/ telefon.

Monika Pabijańska

Wygrywam z wiatrakami. Z mitami, przekonaniami i obiegowymi opiniami. Z ogromnymi siłami społecznymi, które wpływają na Ciebie. Po to, byśmy żyli świadomie i robili to, co nas ekscytuje i fascynuje.